„Pani Ania jest bardzo zaangażowaną, profesjonalną, uprzejmą osobą. Pani Ania przeprowadziła mnie od początku do końca przez całą procedurę w uzyskaniu kredytu. Pomogła w załatwieniu wszystkich formalności. Polecam wszystkim Kancelarię Finansową Pani Ani.”

Grzegorz Sz.

„Z całego serca polecam Panią Anię. Bardzo pomocna, cierpliwa i wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Pani Ania jest też bardzo profesjonalna, kontakt telefoniczny bardzo dobry. Poza tym uprzejma i życzliwa. Z czystym sumieniem polecam Kancelarię Finansową Pani Ani.”

Marlena Zielińska

„Polecam Panią Anię z czystym sumieniem. Miałam kłopoty z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Jednak Pani Ania wyszukała dla mnie najlepszą ofertę i pomogła w załatwieniu wszystkich formalności. Przeprowadziła mnie bezkolizyjnie przez całą procedurę. Pani Ania jest osobą bardzo zaangażowaną i mam wrażenie, że każdego klienta traktuje w sposób profesjonalny, indywidualny, z pełną troską. Polecam”

Magdalena Misiewicz

„Jeden bank mnie wykończył mnie nerwowo, wykonałam telefon do waszej firmy i błyskawicznie, bo w trzy dni miałam wszystko załatwione w innym bez wychodzenia z firmy. Jestem pod wrażeniem 🙂

I będę korzystać z usług waszej firmy”

Antonina E.

„Pani Ania przeprowadziła nas od początku do końca przez całą procedurę szukając dla nas jak najlepszej oferty kredytowej. Sprostała naszym wymaganiom w profesjonalny sposób i z uśmiechem na twarzy. Każdemu kredytobiorcy życzę takiego wsparcia i pomocy jakie otrzymaliśmy od Pani Ani. Współpracę oceniam na 6+”

Ewelina Rudowska

„Serdecznie polecamy współpracę z Panią Anią.

Panią Anię poleciła nam znajoma, która była bardzo zadowolona z Jej usług, również w naszym przypadku Pani Ania wykazała się ogromnym profesjonalizmem i zaangażowaniem.

To osoba bardzo sympatyczna i zawsze uśmiechnięta, obdarzona ogromną wiedzą i doświadczeniem, a co najważniejsze – skuteczna.

Dzięki Pani Ani udało nam się uzyskać kredyty na bardzo dobrych warunkach, dlatego z pełną odpowiedzialnością polecamy i zachęcamy do korzystania z usług Pani Ani Makos.

Współpraca z Panią Anią to czysta przyjemność DZIĘKUJEMY „

Barbara i Bartłomiej Kustrzeba